Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Divize A-Musical Dressage

Karen Sykes

Tech.

Karen Sykes

Um.

Kath Hardman

Tech.

Kath Hardman

Um.

Petra Malá

Tech.

Petra Malá

Um.

Body celkem


Alena Smolíková,Dapper Dame Black Chevers,BOC

7,50

8,25

7,75

8

9

9

49,50

1.

Lucie Smolíková,A White Head Tender Flash,BOC

8,25

8,50

7,75

8

7,50

7,75

47,75

2.

Kateřina Veinlich,Brita,kříženec

8

8,75

7,50

7,25

6

7

44,50

3.

Jana Malinská,Chelsay Action Aibara,BOC

6,75

7,50

7,25

7,75

5,75

6,75

41,75

4.

Andrea Rezková,Destiny Restless Heart,dobrman

7

6,50

6,75

6,75

7

7

41

5.

Hana Loudová,Jenny,americký pitbulteriér

4,75

5,25

5,25

5,50

5

5

30,75

6.

Divize B-Heelwork to Music









Vanda Gregorová,All that Brandy Gentle Mate,AUO

8,25

9

9

8

9

9,25

52,5

1.

Lada Krejčová,Achaia Novterpod,BOM

8,25

9

8

9,25

7,75

8

50,25

2.

Kateřina Lerlová,Way Tachyon,BOC

6,25

7,25

6,75

7

7

6,50

40,75

3.

Andrea Rezková,Destiny Restless Heart,dobrman

6,25

6,75

6,75

6,25

5,50

6

37,50

4.

Hana Loudová,Jenny,americký pitbulteriér

6,50

6,50

5,50

6,25

6,50

6,25

37,50

5.

Lucie Smolíková,A White Head Tender Flash,BOC

5,50

5,50

6

6,50

6

7

36,5

6.

Divize C-Freestyle









Vanda Gregorová,All that Brandy Gentle Mate,AUO

8,50

9,50

9

9

9,25

9,75

55

1.

Alena Smolíková,Dapper Dame Black Chevers,BOC

9

8,75

8,25

8,75

8

9,25

52

2.

Vanda Gregorová,Anuška Vejvoda Dechristie,čivava

9

8,25

9,25

8,25

8

8

50,75

3.

Lucie Smolíková,A White Head Tender Flash,BOC

7,75

6,25

7,50

7,50

8,25

8,75

46

4.

Lada Krejčová,Zullie babočka Admirál,papillon

7,50

8

7,25

8

7,25

7,75

45,75

5.

Renata Voldánová,Fresh Flora Fort Fox,šeltie

7,50

7,50

5,50

6,50

7,75

8,25

43

6.

Lenka Prokešová,Questy Happy Naux,WHWT

7

6,75

6,50

6,50

7,50

7,25

41,50

7.

Emilie Macková,Sára Supernova,kříženec

6,25

6,75

6,25

6,50

6

6,25

38

8.

Hana Loudová,Arči Messenger Boy,BOC

6

6,50

6

5,75

6,75

6,75

37,75

9.

Lenka Erlebachová,Chimney Sweep Aibara,BOC

4,75

4,25

5,50

6,75

7

7

35,25

10.

Divize D-Tanec se psem









Alena Smolíková,Dapper Dame Black Chevers,BOC

9

9

9

9,25

8,50

8,50

53,25

1.

Lucie Smolíková,A White Head Tender Flash,BOC

7,50

8,50

7,50

8

7,75

8,25

47,50

2.

Lada Krejčová,Achaia Novterpod,BOM

7,50

7,75

7,25

7,25

7

7,50

44,25

3.

Marie Trauškeová,Orchidea Lukato Gold,chodský pes

5,25

5

5

5,50

5,50

5,50

31,75

4.

Dvojice









Andrea Rezková,Hi I´m Pirate Black Chevers,BOC

Renata Voldánová,Fresh Flora Fort Fox,šeltie

7

9

7,75

8,50

7

8,50

47,75

1.

Lucie Smolíková,A White Head Tender Flash,BOC

Vanda Gregorová,All that Brandy Gentle Mate,AUO

7

6,75

7

7,50

8,50

8,25

45

2.

Alena Smolíková,Britney ,kříženec

Jana Malinská,Chelsay Action Aibara,BOC

6

6,50

6,25

6,75

7,25

7,25

40

3.

Lucie Stemmerová,Bak Fešák, BOC

Šárka Jonáková,Aero Bohemia Calvados,šeltie

4,75

4,50

4,25

4,25

6

6

29,75

4.


Nejlepší sestava Mistrovství

Vanda Gregorová,All that Brandy Gentle Mate,AUO v divizi C


Nejlepší pes Mistrovství

Vanda Gregorová,Anuška Vejvoda Dechristie,čivava


Miss Sympatie

Alena Smolíková,Dapper Dame Black Chevers,BOC


Nejvzdálenější účastník

Hana Loudová,Aš


Nejmladší účastník

Lenka Prokešová

Nejlepší nováček Mistrovství

Vanda Gregorová,All that Brandy Gentle Mate,AUO v divizi C